| Feel a întrebat:

Imi puteti spune va rog ce olimpiade sunt in clasa a VIII(si cele sportive...la orice materie)?(dau funda la cele mai multe)

Răspuns Câştigător
| T a răspuns:

# Astronomie
# Biologie
#Chimie
# Educatie tehnologica
# Engleză
# Fizică
# Geografie
# Germană
#Informatică
#Istorie
#Matematică
#Muzică şi interpretare
#Religie | Istoria religiei
#Română

Sursa:http://www.olimpiade.ro/informatii.php ( le-am scris doar pe cele care sunt si in clasa. VIII, pentru. ca unele sunt doar in liceu)

2 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Toate care au fost si in clasa a 7-a in afara de biologie! Adica mate, romana, istorie, civica, geografie. (desi la geogra nu-s sigura dar restul 100% sunt) Funda?

| faranume_1314 a răspuns:

Este si la ed fizica (mi-am intrebat eu proful) si este si la geografie