| flavius01 a întrebat:

Imi puteti spune va rog pe cat incepe in cele din urma scoala? Vad ca aia de la Minister zic ca in 17 sept, dar se zvoneste ca festivitatea de incepere ar avea loc in 15, sambata. Asa este la toate scolile sau depinde, sau cum naiba?

9 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Mda,ei zic ca festivitatea e pe 15 si pe 17 incep cursurile.Acum,cred ca depinde de scoala.Cel mai bine ar fi sa o suni pe diriginta ta sa iti zicawinkingFunda?

| Rooobi a răspuns:

La liceeu la mine am auzit ca se incepe pe 14 vinereastraight face

| Iama a răspuns:

Pe 17 pentru ca n-are cum sa inceapa in weekend :d

| Tyrr a răspuns:

Scoala incepe cand vrei tu sa o vizitezi! ...in mod normal din ce zic prapaditii astia p1 17 ar trebui sa inceapa! dar mai sti ce le bese minteastraight face

| cosmin2000 a răspuns:

Aici este dovada ca festivitatea este pe 15(ni se dau cartile si orarul) si pe 17 venim direct la cursuri : http://stirileprotv.ro/......mbrie.html
Sper ca te-am ajutat! Funda?
P.S. Poti vorbi cu diriginta/invatatoarea vineri, in caz ca e posibilitatea sa se schimbe!

| blackangel69 a răspuns:

In 17 stiu eu.Am auzit totusi ca va fi ceva si in 15. dar eu nu ma duc in 15 nici daca imi dau bani

| Grizbo a răspuns:

La toate scoliile inceperea este pe 17 sept, neaparat lunealaughing 17 sigurathappy

| Alin_Stefan_Alin_Stefan_1995 a răspuns:

Nu.Anul scolar incepe la clasele 1-8 17 sept.

| ღdafina a răspuns:

Pe 17 incepe!