| Maddie02 a întrebat:

Imi trege niste reguli din codul bunelor maniere despre comportament.Va roooog. URGENT! Imi trebuie maine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Ai o mulţime de reguli aici, doar dai un click şi acolo alegi http://www.lecturirecenzate.ro/zina-spune/educatie/ Succes!

2 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Ai inspectie? Sau ce? Comporta-te normal, firea ta. Cum stii tu ca e mai binewinking

| Maddie02 explică (pentru Skylerx):

Nu e pentru mine.E pentru maine la dirigentie.Si din cauza colegilor mei trebuie sa scriem toti 10 reguli din codul bunelor maniere despre comportament.