| ralucaroibu a întrebat:

In anul scolar 2009 - 2010, elevii de clasa a VIII-a vor mai da teza la istorie/geografie? Ma refer, aici, la teze semestriale.
Deasemeni, tinind cont ca sesiunea de Evaluare Nationala, la clasa a VIII-a este in perioada 4-12 Mai, elevii vor mai da teze in semestrul al doilea?

63 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca se mai dau teze la Istorie/Geografie pe langa cele de matematica si limba si literatura romana... iar la sfarsitul anului se dau inca 2 examene nationale la limba si literatura romana si la matematica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multam_! _