| marius_8727 a întrebat:

In ce conditii ma pot muta pe semestrul doi la o alta clasa din acelasi liceu. Tin sa precizez ca sunt clasa a 9-a si nu m-am integrat bine in colectivul clasei.

3 răspunsuri:
| H3Lp3r1 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa faci asta. ai venit la scoala sa inveti nu sa te imprietenesti.

| adi2010 a răspuns:

Incearca sa nu ai cea mai mica medie din clasa si poti sa te muti unde vrei

| mihai3 a răspuns:

Cum nu te ai integrat? Am aceiasi problema ca tine la mine problema e cu notele nu stiu nu fac fata sunt numai tocilari in clasa mea si nivelul e ridicat.