| cuddles a întrebat:

In ce consta profilul stiinte sociale? sunt cls a8 si vreau sa dau la stiinte sociale pentru ca am auzit ca e usor! imi puteti spune ce materii fac si cate ore fac?

Răspuns Câştigător
| loricel a răspuns:

La profilul stiinte sociale, ai un numar mare de ore la disciplinele: logica, psihologie, economie, filosofie, istorie, geografie, romana.
Dupa ce obsolvi liceul la acest profil, poti urma urmatoarele facultati: Stiinte Politice, Administratie Publica, Asistenta Sociala, Sociologie, Comunicare si Relatii Publice, Studii Europene si Relatii Internationale, Istoria Artelor, Filosofie, Limbi Straine, Geografie, Academia de Politie, Arte Plastice sau Scoala de subofiteri de Politie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai teza la latinawinking