| WayhaughtK a întrebat:

In ce ramura a IT- ului as putea studia?
In care sa nu fie necesara matematica.
Sunt praf

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciuna... fara gandirea analitica dezvoltata de matematica nu prea ai ce face in IT

| Dismally a răspuns:

Depinde ce intelegi prin a "studia". In scoala se pune accentul pe matematica, deci va trebui sa stii. Daca vrei sa inveti singur/a te poti descurca foarte bine si fara matematica, poti invata programare fara sa stii nimic despre matematica.

| AlexDarius3 a răspuns:

Din păcate nu cred că e nici una, şi mie matematica mi-a distrus multe vise...