| Losnams a întrebat:

In februarie mi s-a facut o mustrare scrisă cu nota la purtare scăzută. Credeti ca se mai tine așa mult cont de ea acum cu corona asta? Adica daca tot se amână atat începerea școlilor?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca se tine cont.

| Apokales a răspuns:

Daca nu ai injurat si nu ai batut profesorul, atunci n-o sa patesti nimic in tara asta laughing.

| AlexMh a răspuns:

Pai ce, justificarea ta a fost ca motivul comportamentului a fost din cauza coronei?

| Trustmotorcy a răspuns:

Se va ține cont din moment ce școala o să continue, dacă nu se va îngheța anul. Mustrarea scrisă este egală cu zero, vezi doar să nu mergi mai departe cu absențele.