| marius_8727 a întrebat:

In prima zi de liceu trebuie sa fiu insotit de un parinte? Este nevoie sa fie cineva cu mine?
Astept raspunsurile voastre. Multumesc! kiss

5 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Te faci de kko daca mergi cu un parinte laughing

| ICanSeeAll a răspuns:

Nu e nevoie. Eu am fost cu mama cand am inceput a9a, dar era in alt oras si mai complicat. Doar daca nu stii unde e liceul. Acolo o sa iti gasesti clasa si apoi faci ce va spune diriginta.

| DarkTemptation a răspuns:

Nu cred ca este neaparat sa fii insotzit de un parinte sau oricine altcineva, insa dupa parerea mea ar fi rekomandatwinking eu t sfatuiesk sa apari insotzit de mama sau d tatal tau:-p

| BubblesDoubleS a răspuns:

Ah, ma intrebam acelasi lucru. happy
Si nu, nu trebuie sa vii cu parintii. Oricum ce sa faca ei acolo...
Trebuie doar sa-ti gasesti clasa, colegii ...sii sa veci de driga dirig aihee hee. thinking Din cate mi s-a spus big grin.
Bafta!

| Ghost a răspuns:

Poti sa dai 10 lei la un trecator de pe strada si sa zica lumea ca e tactu eu asa am facut in tra 11 si 12