| xXAlphaXx a întrebat:

In saptamana "Scoala Altfel" se pun absente? Va intreb asta deoarece ni s-a spus ca nu vom putea iesi din scoala ca sa facem diferite activitati si stiu deja la ce sa ma astept in aceasta saptamana...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci fa ca mine.
Iti iei o scutire, dai 5-10 lei pe ea si ai 2 saptamani de vacanta.
Daca esti la liceu e si mai convenabil.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se pot pune absenţe!

Toate cele bune.

| lBroken69 a răspuns:

Bineînţeles că se pun absenţele.O să ţi le pună diriginta.
E prezenţa obligatorie, aceleaşi reguli, doar că pentru o săptămână faceţi alte activităţi la şcoală.

| xXAlphaXx explică:

Facem pe dracu alte activitati...O sa ne uitam la 2 filme/documentare si c-am atata...Ce palpitant

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXAlphaXx):

Atunci fa ca mine.
Iti iei o scutire, dai 5-10 lei pe ea si ai 2 saptamani de vacanta.
Daca esti la liceu e si mai convenabil.

| xXAlphaXx explică:

In ce sens mai convenabil?

| Johnny69 a răspuns:

Nu se pun absente.