| brokeangell a întrebat:

In toamna o sa merg la liceu. M-am hotarat sa merg la Nicolae Titulescu(Slatina) la mate-info. Pe langa media mea generala si cele doua examene ce teste trebuie sa mai dau ca sa intru?

1 răspuns:
| Apostol_Mihai_1997 a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa mai dai niciun test. Se face media mediilor generale 5-8 se aduna cu media examenelor(romana si mate) si se imparte la doi. Media care o obtii trebuie sa fie cel putin cea care o impune liceul respectiv. Sper ca te-am ajutat. Funda?