| lifeistough a întrebat:

Intre 2 facultati si o facultate plus un master ce ati alege?

6 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Tu stii daca vrei sa faci doua specializari, daca ai nevoie de acestea, sau te pasioneaza, sau vrei doar sa mergi pe un profil cu specializari inalte...studiile postuniversitare au un anumit grad de specializare, care te propulseaza mai departe in posibilitatea de a-ti gasi un loc bun de munca, dar doua facultati, doua specializari iti confera un univers mai vast... In concluzie as recomanda 2 facultati si un master, dar daca nu se poate e bine si o facultate si un master.

| Blake1 a răspuns:

Facultate plus master...parerea mea... tu faci cum vreithinking:*

| Anonimusss a răspuns:

Facultate + masterhappy eu asa as face...de ce sa fac mai multe specializari cand de fapt voi urma doar unahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultate plus master

| koko a răspuns:

O facultate + masterbig grinbig grin:d... fundita?

| anonimu123 a răspuns:

Cred ca o facultate si un master deoarece sunt mai diferite un picbig grinfundita?big grinbig grinD: