| rareloop a întrebat:

Intrebare: daca nu sunt multumit de not pot depune contestatie. acea contestatie poate sa imi ridice SI sa imi scada nota? plss need help

Răspuns Câştigător
| opacatoasa a răspuns:

Lucrarea îţi va fi recorectată dacă depui contestaţie. Această recorectare va fi mai "la sânge", adică, la un grad de severitate mai ridicat, ceea ce înseamnă că poţi lua o notă mai mică, dar şi una mai mare. am cunoscut o fată ce a făcut contestaţie căci i se părea nota prea mică, iar după aceasta, nota i-a fost scăzută cu un punct. Deci există riscuri. pace!

2 răspunsuri:
| rerash a răspuns:

Da poti depune contestatie si ea iti poate creste sau scadea nota, dar daca diferenta este de peste 0, 5 puncte

| rareloop explică:

De note*