| ElFenomen a întrebat:

Unde in Bucuresti pot depune cerere pentru a-mi vedea lucrarea de BAC in cazul in care nu sunt multumit de contestatiesad

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

Ba se poate. Eu am facut-o anul trecut fiind primul an in care s-a implementat acea lege. Dar nu mai ai ce face dupa contestatie. Te duci frumos cu o cerere la liceul la care ai dat proba. E dreptul tau si poti lua un profesor cu tine.

2 răspunsuri:
| Onutsu a răspuns:

Ar trebuii sa intrebi pe la liceu, inspectorat. etc. Oricum trebuia sa inveti destul de bine daca aveai ca obiectiv"sa ajungi la facultate". Succes oricum.

| bulin a răspuns:

laughing nu iti poti vedea lucrarea nici daca faci 21498324 cereri... Si nici nu face o alta contestatie...