| Ingridutz99 a întrebat:

(Intrebare pentru aia din Oradea)
Ce trebuie sa fac ca sa ma transfer la Gojdu sau la Eminescu din semestru' 2? Inafara de cerere de transfer, se da ceva examen?

Răspuns Câştigător
| asperger3 a răspuns:

Da vei da diferente in functie de profil.Cum nu sunt din Bihor nu stiu ce profile au liceele respective.
Un exemplu in cazul meu:profil mecanica, cerere de transfer pentru filologie in clasa a x-a inainte de vacanta inersemestriala, si in vacanta intersemestriala am dat diferente la latina, desen, muzica.