| andrystefan a întrebat:

La liceul la profilul Stiintele naturii am inteles ca se imparte in Mate-Fizica si BioChimie.

Cand aleg ca vreau la biochimie sau mate-fizica, si toapte liceele au si mate-fizica si biochimie?

4 răspunsuri:
| laurash_9338 a răspuns:

Am impresia ca nu au toate liceele profilul Stiintele naturii. Din cate am inteles alegi daca te duci la mate-fizica sau la bio-chimie dupa ce ai fost apceptat la liceul respectiv.

| DPaul a răspuns:

Eu sunt la stiinte ale naturii.La liceul meu nu sunt doua sectii de stiinte ale naturii gen cum ai zis tu Mate-fizica si Bio -Chimie.Mate-Fizica faci oricum mai mult al Mate-info.La stiinte ale naturii faci asa:BIO-3 ore, Fizica-3ore,Chimie-2ore,Mate-4 ore happy

| andrystefan explică:

Dar toate liceele le au pe ambele ( Biochimie si mate-fizicA)?

| andrystefan explică:

Up up up