| Cleopatra_5290 a întrebat:

La anul am baculhappy Sunt la profilul mate-info.Ma gandesc sa merg la facultate la Timisoara, la FEAA, specializare finante-banci.E pe baza de admitare? Daca da, din ce? Sau ma gandeam la Politehnica, la inginerie, constructii :d Trebuie obligatoriu dat bacul din fizica sau cum e?happy

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nimeni nu stie cum va fi la anul, dar indiferent de cum va fi, fiecare facultate are o animita bibliografie, in caz ca se va da examen. De exemplu, politehnica se bazeaza pe matematica fi fizica.