| Selami_Omer_1995 a întrebat:

La atestatul la informatica(in a 12-a mate-info) putem folosi templaturi de pe net? Adica care nu sunt facute de noi.

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Dar sa nu afle profa. don't tell anyone

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Eu si cu colega cu care facem atestatul la info facem un site web pe platforma wordpress si am luat o tema si ne-am apucat sa o customizam.

| Selami_Omer_1995 explică (pentru Zaygon):

Eu pe al meu l-am terminat de ceva timp cu un coleg, dar intrebarea vine de la altcineva pe care ajut cu atestatul.Vi s-a dat un numar de pagini de catre doamna voastra profesoara, indrumatoare etc?

| Zaygon a răspuns:

Noua nu. Eu cu colega facem un site pentru imm-urile din oras.