| 9Anonim9 a întrebat:

La BAC la rubrica Judet si Localitate, trebuia sa scriem de unde provenim(ca in buletin) sau unde dam examen (ex. Iasi Iasi)?
Si daca am gresit acolo e posibil sa imi anuleze lucrarea?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Acum serios, tu nu ai știut de unde provii și unde dai examen? happy

| 9Anonim9 explică (pentru floresdemayo):

Am intrebat ce trebuie scris acolo, nu de unde sunt si de unde dau pentru ca proful a spus una si ceilalti colegi alta

| floresdemayo a răspuns (pentru 9Anonim9):

Parcă trebuia să completezi scoala de provenientă (liceul absolvit) si centrul de examen (liceul unde sustii examenul), cât și orasul si judetul unde are loc examenul.

NU ti se anuleaza nimic!
De vină sunt supraveghetorii, ei aveau datoria să verifice, înainte de a lipi...

| sierra1 a răspuns (pentru 9Anonim9):

Ce nu e clar, spune concret de aici :

https://www.eduzone.ro/......page_1.jpg