| Sima_Sylvia_1990 a întrebat:

Pe a doua foaie de examen s-a imprimat scrisul cu numele și am văzut înainte de a preda lucrarea și nu am mai spus. E posibil sa-mi anuleze toată lucrarea ca se considera semn sau doar foia respectiva?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

S-a imprimat tare? Se poate citi numele tău sau e doar ca un semn neinteligibil?

| Sima_Sylvia_1990 explică (pentru zurick):

Se intelegea?

| zurick a răspuns (pentru Sima_Sylvia_1990):

Nu poți face absolut nimic între timp așteaptă până luni. Dacă mai dai și la alte probe decât la română concentrează-te pe acelea