| AFR81 a întrebat:

La camin la facultate, pe langa aia 10 lei pe care-i platesc zilnic pentru cazare, trebuie sa platesc tot eu si utilitatile? De asemenea, am auzit la cineva ca internetul disponibil este doar de 10 GB, dupa aia se consuma, nu va mai putea fi folosit. Daca este cineva pe aici care poate sa ma lamureasca, il rog s-o faca.

Răspuns Câştigător
| Darr1u5 a răspuns:

Federer, depinde la ce facultate esti, mai bine zis la ce fel de camin. De exemplu la caminele UPT, vei plati 100 lei pe luna, fara sa mai platesti utilitatile. Iar internetul nu e limitat la 10 GB, ai niste limitari proxy doar, dar in rest e nelimitat.

Dar, depinde la ce universitate esti, nu la toate e la felwinking

| AFR81 explică (pentru Darr1u5):

Da, ai perfecta dreptate. Totusi, cred ca s-ar gasi prea putine persoane aici, studenti la Universitatea Ovidius din Constanta care sa imi raspunda.

1 răspuns: