| DragosN19 a întrebat:

Salut, am o dilema mare cu caminul de la facultate, recent m-am mutat cu prietena mea in apartamentul mamei ei si platesc doar utilitatile. Am pe langa si caminul, al carui contract vreau sa-l reziliez, doar ca astia au o metodologie aiurea ca nu pot rezilia daca nu am nu stiu ce motive alese de ei. Intrebarea e cum credeti ca pot scapa de camin, daca n-as plati regia de camin, as pierde locul, ceea ce nu ma deranjeaza, faza e ca sunt anul 3 terminal, e abia noiembrie si nu vreau sa trebuiasca sa platesc in doua locuri.

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Gaseste un coleg care vrea camin. Sunt destui. Mergeti impreuna la administrator, secretariat sau cine se ocupa si spune ca cedezi caminul in favoarea lui.