| Scarlettt a întrebat:

La camin sau la gazdă?

Intru la liceu

10 răspunsuri:
| Sonnia a răspuns:

Eu una am ales in clasa a 9-a gazda, pentru ca dupa o vizita la camin am realizat ca nu voi rezista (eu chiar am nevoie de liniste pentru a invata, nu pot sta cu alte 4 sau chiar mai multe persoane in camera).

| Almássy a răspuns:

Gazda laughing

| MarioOnette a răspuns:

Gazda

| fffandreeea a răspuns:

Gazda

| KerrigaNee a răspuns:

Eu,cum stau la tara, am de gand sa stau un semestru minim la camin, pana ma acomodez cu strazile si din astea.dar zic ca-i mai bine la gazda laughing succes la toamna laughing

| Wlan a răspuns:

Deci eu trec in clasa a 11-a si in a 9-a si putin din a 10-a am stat in camin. Toti zic ca e viata la camin, farse, gagici, acum depin de si de liceu, ce valori are, daca e unul de renume sau... Noi eram 7 in camera, ne mai si certam, era nasol, se fura din dulapuri, aveam un pedagog si niste supraveghetoare... strictete mare. In timpul asta aveam un alt coleg la alt liceu, slab cu profil de constructii, statea la camin, ce sa zic, umbla seara pe acolo numai la fete in camera sa discute " tema la mate " Eu te sfatuiesc in felul urmator, daca e liceu din asta cu pretentii, bagate la gazda, dar daca stii ca e liceu mai slabut si nu sunt asa exigenti aia de acolo si lasa copiii mai libertini du-te la camin, macar sa-ti faci viata frumoasa.

| Scarlettt explică (pentru Wlan):

E liceu de fite, si da stiu ca la camin e naspa!

| Nicusorrr a răspuns:

Mai bine la Gazda:X

| rebecutza29 a răspuns:

Gazda iti spun eu. Am o verisoara ca e la camin si i groaza.

| Ert_ROB_1998 a răspuns:

Si eu intru acum... si merg la internat! La gazda te plictisesti...