| Mary8 a întrebat:

La Ce profil ar trebui sa ma duc daca sunt buna la chimie sport biologie si sport? Spre ce profil Uman sau Real si mai ales ce Mai detaliat si sa nu fie dacat o ora de mate!

Răspuns Câştigător
| GodLight a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci la profilul uman unde se fac 2 ore de matematica pe saptamana pana in clasa a 10 a. dupa n-o sa mai faci. Esti buna si la matematica? Trebuie sa stapanesti bine materia e foarte greu cred ca ai vazut cat de multi elevi au picat bac-ul la matematica.

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Clar la chimie-biologie (stiinte ale naturii), dar daca iti place sportul de doua ori poti merge la un liceu sportiv laughing

| Mary8 explică (pentru Ibrahimovic):

Eeeeeeeee...scuza-ma ca am scris de 2 ori acelasi cuvant! happy

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Mary8):

Oricum e bine sa-ti placa sportul. Chiar de mai multe ori big grin