| astrid_2414 a întrebat:

La facultatea de litere e posibil sa faci matematica?

3 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

@Miky: Nu-i adevarat. Nici la liceu in clasa a 12-a nu mai faci matematica, daca esti la profil uman. Daramite la facultate la litere? Deci, astrid, relaxeaza-te, ca nu faci matematica daca dai la litere.

| Miky a răspuns:

La orece scoala cu orece profil se face matematica pentru ca fara ea nu ai ce sa faci in viata si la facultatea de litere e posibil sa faci vreo ora 2 (maxim) pe saptamana. dar fara matemarisa cu exista nici o facultate

| astrid_2414 explică:

Am vrut sa ma asigur ca nu se face. Eu stiam la fel ca nu.si sper sa nu! Multumesc pentru raspunsuri.