| Andreea1095 a întrebat:

La inceput de iulie trebuie sa imi sustin lucrarea de licenta (pe turism) si inca nu am inceput-o.E prea tarziu daca o incep de luna viitoare?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa o incepi de luna viitoare, cand mai ai la dispozitie 20 de zile din luna asta? De ce nu o incepi acum?

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde sa stim noi ce volum de munca poti face tu in timpul disponibil

| Ivy86 a răspuns:

Depinde dacă vrei sa promovezi sau nu, ce nota vrei sa iei.
Deci dacă tot ai pus întrebarea asta... părerea mea e sa mai stai o luna, rezultatul va fi același.