| Andreea1095 a întrebat:

Cu rusine recunosc ca inca nu mi-am inceput lucrarea de licenta asa ca am decis sa o sustin in toamna. Unii zic ca e mai lejer atunci dar eu cred ca e la fel ca si in vara.Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum iti e norocul
cum au petrecut profesorii vara samd

| minrest a răspuns:

Daca nici nu ai inceput-o, trebuie sa muncesti in forta ca sa o sustii in toamna. Sper ca macar ai citit mare parte din bibliografie.

| Donsavas a răspuns:

Eu zic sa te apuci de invatat de pe acum, chiar daca o dai in toamna. Comporta-te de parca ai da-o vara asta si nu pierde timpul! Asa, in ritmul asta, o vei tot amana si e aiurea. Licenta ar trebui sa fie aceeasi in dificultate, doar subiectele difera. La ce facultate esti? Spor la invatat!

| Andreea1095 explică (pentru Donsavas):

Economie pe specializare de turism

| tpuuser999 a răspuns:

N-o sa fie nici mai usor, nici mai greu, dar o sa ai avantajul ca profesorii nu sunt plictisiti sau scosi din sarite dupa 3 zile de ascultat lucrari.
Eu si cativa colegi am dat disertatia primavara, si am luat nota mai mica decat ma asteptam (probabil pentru ca nu poti sa dai nota mare celor care trag pisica de coada big grin).