| TrustMe a întrebat:

La o contestatie, poti sa vezi lucrarea? De exemplu am depus o contestatie si mi s-a spus ca nu pot vedea lucrarea. De un sa stiu eu ca aia de la scoala cand desigileaza testul nu inseala la nota?! Mrg. nu cred ca inseala dar vreau sa-mi vad lucrarea. Asa mi se pare normal

Răspuns Câştigător
| vioreld a răspuns:

Nu se poate revedea. Doar in cazul in care nu esti multumit de rezultatul contestatiei si poti face o cerere sau plangere impotriva deciziei contestatiei si atunci poti vedea lucrarea dar cu profesorii din juriu langa tine.

by www.poeziidesprepoezii.blogspot.com

2 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Nu ti se mai da lucrarea inapoi...nu o sa o mai vezi toata viata. Motivul e simplu, daca ti-ar arata-o ai putea sa mai modifici ceva prin ea. Succes la contestatie.

| Ruxuletz a răspuns:

Lucrarea din cate stiu nu o mai poti revedea.