| raluka66 a întrebat:

La profilul mate-info cate ore de fizica si de biologie ai intr-o saptamana?

Răspuns Câştigător
| Darthmau5 a răspuns:

Eu am avut 3 ore de fizica pe saptamana, iar bio in afara de clasa a XII-a cate 2 ore

| raluka66 explică (pentru Darthmau5):

In clasa a XII-a cate ai avut? (de curiozitate)

| Darthmau5 a răspuns (pentru raluka66):

Doar una

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 de fizica, 2 de biologie.

| bogdan72 a răspuns:

3, respectiv 2 am avut eu.

| thezbx a răspuns:

Eu fac 3 fiz si 1 bio

| thezbx a răspuns:

3 fiz, 1 bio in a 11-a si a 12-a si 3fiz si 2 bio in a9-a si a10-a *

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

2 fizica 1 biologie

| PascuFlorin2803 a răspuns:

Salut eu sunt la mate-info am trecut acum in clasa a XII a si orarul meu arata cam asa:
pana acum am avut numai cate 3 ore de fizica si probabil asa voi avea si acum in a XIIa
biologie am avut 2 ore in clasa a IX si a Xa iar in a XI a am avut o singura ora....in a XII a am auzit ca vor fi din nou 2 ore dar totul depinde si de obtionalele pe care le alegeti voi ca si elevi... funda?big grin