| Mirel4412 a întrebat:

La scoala m-a pus sa semnez un formular, cum ca nu am voie sa filmez in niciun caz la orele online. Daca profesorul isi arata organul sau mai stiu eu ce alte nebuneli face, chiar nu am voie sa filmez, pentru ca n am acordul profesorului?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai voie sa filmezi fiindca este interzis de scoala, nu pentru ca nu ai acordul profesorului.
Te-au pus chiar sa semnezi ca sa vada ca ai inteles acest lucru, care este INTERZIS!

| gabicoo a răspuns:

Aratăi-o și tu!
winking
Așa sunteți chit!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul ala extrem filmeaza tot si baga-l pe siteurile pentru adulti fa-l celebru si apoi la Inspectorat si la stiri sa vedem si noi.
In rest nu stiu daca e necesar sa filmezi. Poti vocal daca vrei sa inregistrezi cu telefonul, il ti langa tine, asta daca vrei sa asculti iar explicatile profesorului.

| tonyc7 a răspuns:

Nu ai voie sa il filmezi in timpul orelor. Regula asta functioneaza in multe institutii, inclusiv in sectiile de politie. In caz ca face ceva cu totul nefiresc si revoltator, atunci lucrurile se schimba si evident ca esti legitimat sa filmezi pentru a avea dovada.

| Ionut123987 a răspuns:

Atâta timp cât ai semnat aia ți-ai dat de buna voie acordul sa nu filmezi. Deci nu ai ce face. Doar sa refuzi sa semnezi.