| bogdan133 a întrebat:

Astazi am plecat de la ultimele 3 ore de curs deoarece venea niste fete de la tineri pentru tineri ( o chestie de voluntariat ) si am zis sa plec, ca profesori nu mai vin daca vin ele. Am aflat dupa ce s-a terminat orele ca nu a venit niciun profesor, dar directoarea a zis sa raman maine la orele alea si sa semnam nu stiu ce formular ca ne-au predat ele cursurile ca altfel ne da 3 la toti care am plecat ( directoarea = prof de istorie ).
Vreau sa stiu daca sunt obligat sa semnez fisele respective care contin date ca CNP etc. FUNDA

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ar fi bine sa nu risti...

| SisMusic a răspuns:

Nu dar daca nu semnezi o sa faca si mai mare scandal si probabil o sa iti scada puncte la purtare nu numai 3 acela!
Dar nu esti obligat absolut deloc sa semnezi fisa respectiva! Dar eu totusi zic ca este in folosul taucat si al profesorilor sa semnezi fisa respectiva!
Bafta in continuare!winking