| Andrush98 a întrebat:

La scoala ni s-a zis ca trebuie sa facem un vaccin pentru a vedea daca avem TBC, dar prietenii mei din a-9-a nu au facut atunci; intrebarea este sa il fac sau nu?

Răspuns Câştigător
| moniquah a răspuns:

E indicat sa il faceti ca rau nu va face si va fereste de neplaceri... daca cineva scuipa de ex pe jos si are TBC bacteria traieste 9 luni. eu zic sa il faceti... mai bine previi decat sa trateziwinking

2 răspunsuri:
| sebipopescu1 a răspuns:

Eu l-am facut la vremea mea de exemplu laughing la acea vreme se zicea ca nu treci clasa daca nu faci vaccinul.