| adelacarinaa a întrebat:

La simularea de bac la romana incercuirea numerelor de exercitiu se considera semn?
Sau paranteza dupa numarul/itera de exercitiu?
ex.
b.)
@.

2 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Buna, Adela! Ai pus de 4 ori aceasta intrebare! Stai linistita, nu se considera semn particular si nimeni nu o sa-ti anuleze teza sau nu o sa te depuncteze din cauza aceasta! Ti-o spune un profesor de limba si literatura romana! In rest, cum te-ai descurcat, cum ti s-au parut sdubiectele, la ce nota te astepti? Mult succes si la simularea de maine iti doresc!

| Thunder182 a răspuns (pentru Cameliapantiru):

Nici la examenul de bacalaureat propriu zis?