| anonim_4396 a întrebat:

La stiinte ale naturii cate teze se dau in afara de cele 2 la romana si mate?

4 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Trebuie sa alegi 2 materii la care vrei sa dai dintre fizica, chimie si biologie.

| Skylerx a răspuns:

Pai la toate materiile pe care le faci tu la scoala. Inclusiv sport. Romana, matematica, sport, stiinte ale naturii, civica... Sau ma rog, ce ai tu. Funda?

| PatyKan a răspuns:

Ai de ales intre 3 materii: fizica, chimie si biologie.
Alegi 2 materii [la care te pricepi sau iti plac mai mult] si dai teza din ele.

| dariale a răspuns:

XXBloodedRoseXx cum sa dai teza la civica, sport sau la toate materiile? :O:O:O
Dai din :
1.Romana
2.Mate
3.Engleza sau depinde la ce intensiv de limba esti
4. Bio-Chimie sau Fizica-Bio sau Fizica_Chimiewinking
in total sunt 5 teze la stiintele naturii ca alegi 2 materii din bio-chimie-fizicawinking