| luciancorci2 a întrebat:

M-am inscris in iulie la facultate si am confirmat locul. M-am razgandit pe parcurs si vreau sa ma inscriu in alt oras si inscrierile sunt in 10-12 septembrie. Confirmarile sunt in 17 18 septembrie si vreau sa stiu daca imi pot retrage actele de la cealalta facultate pentru confirmarea locului.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Poti! --- dar trebuie sa stii ca restituirea documentelor depuse se face numai personal si ca, la nicio facultate, nu se restituie vreuna din taxele platite la confirmare(taxa de inmatriculare, taxa anuala de scolarizare).

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Da. Iti poti retrage dosarul fara probleme.