| Marianaawrtey5 a întrebat:

M-am mutat de la mate-info intensiv la stiinte ale naturii. Credeti ca am facut bine? Ce parerea veti? Este mai greu sau mai usor? Si da vreau sa dau la medicina.

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
E bine, pentru ca la stiinte ale naturii studiezi chimia si biologia cel mai mult, materiile de baza ale medicinei.Dar nu iti pot spune daca ai facut ceea ce trebuie, pentru ca eu nu stiu ce iti doresti cu adevarat sa urmezi pe viitor.Alegerile sunt ale tale.Fa-le pe cele corecte!winking

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

E bine

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu zic că ai făcut bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Mult mai bine pentru medicina! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei la medicina e mai indicat profilul stiinte ale naturii. Oricum profilele sunt cam asemanatoare, numai ca aici faci mai multa chimie si biologie.

| LivingLouder a răspuns:

Daca vrei la medicina e mai bine

| Stassy a răspuns:

Ai facut binehappy atata timp cat mergi spre medicinawinking
La profilul asta o sa ai mult de invatat, adica o sa ai multe materii, faci de toate. E [ cel putin la mine] la fel de greu ca la mate-info.
Numai ca nu o sa mai faci atata engleza cum era la celalalt profil.

| ang31989 a răspuns:

O sa te ajute chimia care o fac in liceu in primul an la medicina la biochimie, la admitere si biologia si chimia daca vrei sa dai la medicina trebuie sa fi obisnuita sa inveti foarte mult! Succes!