| BrokenAngel_5566 a întrebat:

Care profil credeti ca e mai ok...mate-info sau stiinte ale naturii?

3 răspunsuri:
| AlexBitza a răspuns:

Depinde in ce directie te indrepti dupa terminare liceului.Eu unul as alege in locul tau mate-info(de fapt chiar aleg)ai mai multe sanse sa gaseti o slujba si in plus nu stiu cum e la alte licee dar la liceul la care invat eu clasa de stiinte ale naturii este considerata cea mai slaba

| BAIATUL110 a răspuns:

Daca iti place matematica si info. foarte foarte mult mergi la mate-info...in schimb daca nu iti place asa mult mergi la stiintele naturii fiindca e mai usor putin [ e m2] si faci toate materiile ...ai mai multe obtiunui happy
parerea mea.

| A_7153 a răspuns:

Eu is la mate info si e ff greu :-s