| Unicooorn2001 a întrebat:

Ma ajuta cineva cu greaca si latina?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ce anume vrei să știi din limba greacă?
Latina nu o mai știu din gimnaziu.

| Unicooorn2001 explică (pentru MihaelaDart):

Fac o carte si vreau sa fac niste vraji

| MihaelaDart a răspuns (pentru Unicooorn2001):

Pentru a fi corecta iti recomand sa mergi la un traducator si sa-ti faca exact ceea ce trebuie sa scrii. Discuti pretul si poti negocia daca iti cere mai mult. Daca era ceva putin de tradus te ajutam, desi nu am timpul necesar pentru a traduce o carte.

| Unicooorn2001 explică (pentru MihaelaDart):

Este putin, nu trebuie o carte intreaga ci 2-3 cuvinte pentru niste vraji

| MihaelaDart a răspuns (pentru Unicooorn2001):

Trimite-le prin privat, desi nu stiu daca ma descurc in asta... nu am folosit in vocabularul meu de pana acum laughing...