| nevermind3322 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva site-uri de unde pot lua LECTIILE complete, daca se poate si cu teste, pentru biologie, fizica si chimie pentru clasa a 9-a? daca se poate, cele mai detaliate si mai specializate texte big grin sau macar materia la chimie de la profilul tehnologic big grin (si va rog sa fie pe programa de la stiintele naturii) multumesc anticipat si dau funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu gasesti asa ceva.Incearca pe la colegi.Sa te ajute nu sa ti le faca ei.

| AlexandruTudorel a răspuns:

Nu exista asemenea site-uri, oricum daca nu faci tu de ce te mai duci la liceu?

| nevermind3322 explică (pentru AlexandruTudorel):

Imi trebuie pentru niste diferente