| MariaIoana8889 a întrebat:

Hey, deci acum cateva minute am dat teza la mate si cand am scris teza titlu nu mi am mai scris numele si am zis ca il scriu la final dar la final cum mai aveam câteva ex de scris ma grabeam sa le scriu, mda am uitat sa imi scriu numele pe foaie. Ce fac acum? sad

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu prea ai ce face acum, totul este consumat ...astepti sa vezi daca profesorul nu te-a notat cu nota mica, sau te crede pe cuvant, ca lucrarea aceea iti apartine tie.

| literallythesamebruh a răspuns:

Dacă ai noroc și profesorul îți recunoaște scrisul, poate te va ajuta să-ți recapeți teza, doar dacă aceasta încă nu este trecuta in catalog.