| Luc1aN0 a întrebat:

Ma uite...la mate am dat un test si eu am gresit tot.Cred ca iau 5... dar nu-s varza la mate ca in teza am fost brici 9.50 am luat da acum nu m-am concentrat din cauza colegei car imi tot cera raspunsurile.
Ce sa ii spun mamei mele? ajutor crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu i-aş spune frumos mamei adevărul, înainte de a primi rezultatul la test. Spune-i exact cum ne-ai spus nouă şi că nu crezi că iei mai mult de cinci. O să te ierte, sigur!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ai să-i spui realitatea, Luc1aNo. Chiar dacă pe moment se va supăra, va aprecia mai apoi sinceritatea. Mari succese și atenție la colege!

| Braker a răspuns:

Eu as zice intai sa-i zici dirigintei talewinking...si daca continua tot asa sa-i zici mamei tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mulţumesc pentru fundiţă !