| Vernusio a întrebat:

Mai am vreo sansa la ceva in viata daca nu dau bacalaureatul? Pur si simplu nu sunt in stare sa il iau acum.

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu ai nevoie de o diplomă de BAC pentru a avea succes în viață. Cu diplomă ai doar mai multe variante de ales. Ceea ce contează este să te ducă capul și să punctezi pe socializare. Dacă ai observat, mulți au un loc de muncă total paralel cu ei din cauza pipelor. Tot prin alți oameni ajungi la o situație financiară bună. Dacă știi să comunici, automat o să ai de câștigat. Păi, mâna dreaptă a unui patron nu este ăla care e cel mai deștept ci ăla care este descurcăreț și sociabil.

| ovidiu123432 a răspuns:

Da ai multe sanse nu conteaza daca ai bac-ul sau nu.

| 50LeiCincizeci a răspuns:

Il dai la anul atunci, ce-i asa greu?