| Tomikplayfire11 a întrebat:

Maine dau examen pentru transfer de la un profil de comert la unul de mate info. Intru in clasa a-10a, din ce as putea da?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iarta-ma ca sunt mai dura, dar ce dumnezeu ai facut toata vara, de nu te-ai interesat?
Tu te duci in examen maine, fara ca macar sa ai idee din ce dai examen?
Tu ori esti total ignorant si pici examenul, ori ti-a cumparat taticul locul, pe spaga.

| Tomikplayfire11 explică (pentru Violleta2022):

Da, ca m-a sunat cu o zi inainte sa imi spuna ca dau la ROMANA. si am luat 8.
Dar nu mi-ai raspuns la intrebare, doar mi-ai pus altele.