| titicristina21 a întrebat:

Ce faci la liceul militar si ce ajungi de aclolo?

Răspuns Câştigător
| SSJGohan3 a răspuns:

Ajungi la un liceu cu program strict, masa, somnul si timpul liber is fixe in decursul unei zile, respecti legile si ordinele militare si pe urma ai sanse sa ajungi ori ofiter in armata ori subofiter ori soldat gradat profesionist, depinde ce iti dorestiwinking

| titicristina21 explică (pentru SSJGohan3):

Si ofiter sau subofiter sau soldat acolo ce faci ce lucri?

6 răspunsuri:
| SSJGohan3 a răspuns:

Esti in armata. Ofiterul conduce niste oameni undeva pe la 30 are responsabilitate legala asupra lor, subofiteru are grija de un numar mai restrans de oameni si soldatul executa..pai faci pregatire pentru situatii in care e nevoie de armata...

| SSJGohan3 a răspuns:

Da...cred ca undeva pe la 2000

| titicristina21 explică (pentru SSJGohan3):

O mama si daca fac un liceu normal si apoi ma duc la academie are ceva?

| SSJGohan3 a răspuns:

Nu are nimic