| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am depus dosarul pentru admiterea la liceu, totul a fost ok dar mai trebuie sa trec pana pe 17 septembriela scoala vreoata? Adica dupa ce am depus dosarul profesorii nici macar nu ne-au spus la ce ora trebuie sa fim in prima zi de scoala?

Răspuns Câştigător
| Sseshomaru a răspuns:

Pai ti-ai depus dosarul domnul/doamna ti-a spus,, Acesta este un liceu cu prestigiu, si speram sa te ridici la nivelul asteptarilor si mult succes''si ai plecat.Nu, nu mai trebuie sa treci pe la scoala pana in prima zi laughing, si nimanui nu -i spune la ce ora, dar o ora anume este 8:30 findca la 9 intrii in sala cu dirigintele si colegii, sa fii atent caci o sati strige numele la un moment dat.Succes!

| YourB0SS a răspuns (pentru Sseshomaru):

Chiar am intrat la un liceu de prestigiu, unul care se afla in topul liceelor din Romania dar ma degraba dupa ce am depus dosarul profesorii de acolo mi-ar fi spus "Ies acasa!" decat "Bafta!" sau ceva de genul.laughing Merci fain!

2 răspunsuri:
| eduardo122 a răspuns:

Pai daca ti.ai depus dosarul nu mai trebuie sa faci nimic