| Losnams a întrebat:

Mi s-a facut o mustrare scrisă cu 3 puncte la purtare, dar acolo scrie ca mai poate fi redusă. Sunt aproape în depresie de supărare. Ce ziceți sa fac?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ia modelul lui Nicusor de la Braila : nota mica sau mare la purtare, nici la basca nu ma doare!, semnat Nicusor din Piata Mare!

| Wr3nch a răspuns:

Cu am reusit cand scoala e suspendata? laughing

| LPCTSTR a răspuns:

Sa-ti revii in simtul ratiunii si sa te comporti responsabil.

Răspuns utilizator avertizat
| Raluca591 a răspuns:

Nu te gandi, nu e un capat de tara!

| Mmaannuu111 a răspuns:

Nu știu cum să ți zic dar cel mai probabil se va îngheța anul așa ca degeaba ai mustrarea aia. Se va îngheța anul pentru ca au dat la știri că vaccinul va fi gata prin vară deci până atunci Stăm în casă

| JicaContra a răspuns (pentru Mmaannuu111):

Da, dureaza 3 luni de teste dupa ce fac vaccinul ca sa aiba voie sa il foloseasca

| Mmaannuu111 a răspuns (pentru JicaContra):

și dacă nu e bun încep de la capăt deci mai durează tati

| JicaContra a răspuns (pentru Mmaannuu111):

Da, daca nu merge atunci o iau de la inceput

| ARuss a răspuns:

Depinde. adica daca ai un director intelegator probabil te poti intelege cu el sa te scuze. Acuma depinde si ce ai facut