| Losnams a întrebat:

O profesoară mi-a făcut mustrare scrisă cu 3 puncte la purtare, însă diriginta a zis sa nu ma stresez ca va fi bine. Eu ce să cred?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aha...iata ca iese la iveala adevarata poveste!
Daca mustarea este deja scrisa si se cere 3 puncte, fiindca ai filmat o profesoara (nu se stie unde si in ce conditii), atunci este grav, fiindca nota de la purtare va fi scazuta cu siguranta, altfel se va ajunge la Consiliul Directoral, daca nu se oai masuri impotriva ta, odata ce fapta este grava.

Răspuns utilizator avertizat
| andreea567890123 a răspuns:

Din ce motiv ti a făcut asta?