| JustWannaDance a întrebat:

Nu-mi mai pot verifica e-mail-urile. Pot intra pe mess insa cand dau sa-mi vad e-mail-urile imi spune:"this file does not have a program associated with if for performing this action.Create an association in the folder options control panel". Oare de ce?sad

1 răspuns:
| anto22 a răspuns:

Pentru 24 h nu mai poti intra, cand cineva insista pe un id cu o parola gresita de aprox 3-4 ori se blocheaza acel id pentru 24 ore sau daca ai noroc se blocheaza doar mail in cazu tau! asteapta 24 ore si se rezolva!