| Malvina24 a întrebat:

Nu-mi mai pot verifica e-mail-urile. Pot intra pe mess insa cand dau sa-mi vad e-mail-urile imi spune:"this file does not have a program associated with if for performing this action.Create an association in the folder options control panel". Nu stiu ce sa fac, m-am uitat prin control panel, e posibil sa fi sters ceva, nu mai stiu cum sa rezolv.Problema e ca d-na prof. de informatica ne-a trimit email-uri la toti cu ce avem teme si ce avem de invatat si eu nu o sa pot deschide "tema". va rog mult sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| andreylarentiu a răspuns:

Intra pe yahoo.com la mail si scrii acolo id si parola ta

| Sly a răspuns (pentru andreylarentiu):

Pentru cei care nu pot accesa mail-ul direct de pe mess!
1 Asigurati-va ca ati iesit din Yahoo Messenger si ca la-ti inchis
2 click pe Start
3 click pe Run
4 in Run scriem: regsvr32 jscript.dll
5 apasam ok
6 va aparea o fereastra de confirmare cum ca jscript.dll a fost restaurat cu succes si dam ok
7 repetam pasii 2 si 3 iar la pasul 4 de data asta vom scrie: regsvr32 vbscript.dll si procedam ca la pasul 6

3 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Se pare ca nu ai internet explorer, poate l'ai dezinstalat din greseala. Poti sa intri pe mail si din windows explorer : acolo sus unde scrie "Adress. C sau D" pui de ex "mail.yahoo.com"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact asa mi s-a intamplat si mie.Cand an vrut sa-mi verific e-mail-urile mi-a aparut ceva cu,, Control Panel"apoi am vrut sa ies si mi-a aparut din nou.