| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare am si eu!happy am inceput clasa a 9-a, am 17 ani si vroiam sa stiu daca pot sa ma duc la un liceu fara frecventa?(nu imi place deloc liceul la care sunt,am medie generala destul de modesta 6, 91,si la orice liceu m-as duce cu media asta, tot de mizerii as da). plus de asta imi caut de munca..si invat pentru scoala de soferi.^^.sa ma duc la inspectoratul scolar Bucuresti? vreau niste sfaturi de la cei care cunosc.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| xlr8rq1 a răspuns:

La media generala 6.91 la ce te astepti?
Eu zic sa nu-ti mai cauti de munca si sa te pui cu burta pe carte.
Si apropo, daca esti in clasa a 9-a ar trebui sa ai 15 ani, nu 17.Sa inteleg ca ai ramas repetent 2 ani?

| anonim_4396 explică (pentru xlr8rq1):

Ceva de genul.